День цивільного захисту
День цивільного захисту

Поділитися новиною:

День цивільного захисту

25 квітня 2017 року у школі відбувся показовий захід «День цивільного захисту» для керівників і начальників штабів цивільного захисту закладів освіти Куп’янського району

На показовому заході були присутні: головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту Куп’янської районної державної адміністрації Потєхіна Л.О., заступник начальника відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації Балабай В.І., інженер з охорони праці відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації Кругова С.Ю., майстер виробничого навчання навчально-консультаційного пункту м. Куп’янська Кащей А.М., директори загальноосвітніх навчальних закладів Куп’янського району, учні та працівники школи.

Розпочався «День цивільного захисту» з урочистого відкриття  заходу на загальношкільній лінійці. Зі словами привітання виступили директор школи Здор С.В. та заступник начальника відділу освіти Балабай В.І.

В ході «Дня ЦЗ» було проведено вікторини з цивільного захисту для учнів 2-4-х, 5-8-х та 9-11-х класів, відбувся конкурс «бойових листків» до «Дня ЦЗ». Гості відвідали відкритий захід за програмою цивільного захисту «Школа виживання» в 2-4-х класах який провели вчителі початкових класів Гриценко О.М., Самойлова Н.Ю. та Чугрій Н.А. та побували на комбінованих естафетах для учнів 6-11-х класів з елементами виконання нормативів, контрольних вправ за програмою цивільного захисту, що проводились вчителем фізичної культури Редею Т.М. і вчителем Захисту Вітчизни Тарасенко В.С.

Для учнів і працівників школи та гостей заходу медичні працівники Піщанської АЗПСМ продемонстрували способи надання першої домедичної допомоги потерпілим у разі виникнення переломів кісток, кровотеч та зупинки дихання і роботи серця.

В ході дня також відбулись комплексні об’єктові тренування з відпрацюванням дій постійного складу школи, за увідними, відповідно до варіантів можливої обстановки на території школи при виникненні  надзвичайних ситуацій (навчальна евакуація), а також протипожежне тренування для працівників школи.

 Завершився «День цивільного захисту» підведенням підсумків заходу та нагородженням переможців на підсумковій загальношкільній лінійці.

Дякуємо всім учасникам заходу за плідну і корисну працю!

Альбом: День цивільного захисту Альбом: День цивільного захисту Альбом: День цивільного захисту Альбом: День цивільного захисту Альбом: День цивільного захисту Альбом: День цивільного захисту Альбом: День цивільного захисту Альбом: День цивільного захисту Альбом: День цивільного захисту Альбом: День цивільного захисту
Web-адреса: pischane-zosh.kupyansk.info/news/id/10289 | Переглядів: 169Дата публікації: 09:04 26.04.2017
Директор

Здор Сергій Вікторович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Пошук
Банери

 

 

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Версія для слабо- зорих