Студентсько-учнівська науково-практична конференція «Навчальний заклад: історія та сучасність»
Студентсько-учнівська науково-практична конференція «Навчальний заклад: історія та сучасність»

Поділитися новиною:

Студентсько-учнівська науково-практична конференція «Навчальний заклад: історія та сучасність»

27 березня 2018 року на історичному факультеті Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди відбулася студентсько-учнівська науково-практична конференція «Навчальний заклад: історія та сучасність»

На конференцію були запрошені учні, студенти і викладачі навчальних закладів міста Харкова і Харківської області. Участь в конференції від Куп'янського району взяли і учні нашої школи: учениця 9 класу Пурій Богдана та учениця 11 класу Івахніна Людмила, які виступили з доповідями на секції «Видатні освітяни, науковці та випускники».

За підсумками роботи секції Богдані і Людмилі було вручено сертифікати учасників конференції та подяки декана історичного факультету, професора Бережної С. В., а їхні доповіді будуть опубліковані у збірнику робіт учасників конференції.

Керівником робіт був вчитель історії Тарасенко Вадим Степанович, який і підготував дівчат до виступів.

Вітаємо Богдану, Людмилу і Вадима Степановича з вдалими виступами на конференції!

Альбом: Студентсько-учнівська науково-практична конференція «Навчальний заклад: історія та сучасність» Альбом: Студентсько-учнівська науково-практична конференція «Навчальний заклад: історія та сучасність» Альбом: Студентсько-учнівська науково-практична конференція «Навчальний заклад: історія та сучасність» Альбом: Студентсько-учнівська науково-практична конференція «Навчальний заклад: історія та сучасність»
Web-адреса: pischane-zosh.kupyansk.info/news/id/12789 | Переглядів: 42Дата публікації: 14:32 02.04.2018
Директор

Здор Сергій Вікторович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Пошук
Банери

 

 

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Версія для слабо- зорих