Екскурсія до музею «Історія села Кислівка»
Екскурсія до музею «Історія села Кислівка»

Поділитися новиною:

Екскурсія до музею «Історія села Кислівка»

До Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 05.05.2018 року учні та вчителі школи відвідали музей історії села Кислівка

Учні Кислівської школи – екскурсоводи музею та керівник гуртка «Патріот» шкільного  музею Бурлуцький  Леонід   Федорович тепло зустріли гостей і провели цікаву і змістовну екскурсію: «Подвиг Українського народу, його визначний внесок у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні». Також учні оглянули експозиції у залах музею і дізналися багато нового про  події Другої світової війни та історію рідного краю.

Дякуємо адміністрації і учням Кислівської загальноосвітньої школи та особисто керівнику музею Бурлуцькому Л.Ф. за теплий прийом і цікаву та змістовну екскурсію.

Альбом: Екскурсія до музею «Історія села Кислівка» Альбом: Екскурсія до музею «Історія села Кислівка» Альбом: Екскурсія до музею «Історія села Кислівка» Альбом: Екскурсія до музею «Історія села Кислівка» Альбом: Екскурсія до музею «Історія села Кислівка» Альбом: Екскурсія до музею «Історія села Кислівка» Альбом: Екскурсія до музею «Історія села Кислівка»
Web-адреса: pischane-zosh.kupyansk.info/news/id/13135 | Переглядів: 39Дата публікації: 11:34 08.05.2018
Директор

Здор Сергій Вікторович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Пошук
Банери

 

 

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Версія для слабо- зорих