Підсумки участі в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
Підсумки участі в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Поділитися новиною:

Підсумки участі в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

27 грудня 2015 року завершився ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Команду школи представляли 12 учнів 7-11-х класів, які взяли участь у 12 предметних олімпіадах: Пурій Богдана, 7 клас; Чумак Альона, 7 клас; Авдієнко Віталій, 8 клас; Івахніна Людмила, 9 клас; Кривобокова Юлія, 9 клас; Скиба Максим, 9 клас; Давидова Ілона, 10 клас; Коропець Дмитро, 10 клас; Чумак Дмитро, 10 клас; Мартовицький Валерій, 11 клас; Редя Надія, 11 клас; Самойлова Маргарита, 11 клас.

За результатами олімпіад команда учнів школи виборола 30 призових місць на районному етапі олімпіад і знову стала першою у районі!

Найбільше призових місць, по п’ять, вибороли Авдієнко Віталій, 8 клас (українська мова – ІІ місце, німецька мова, географія, фізика і хімія – ІІІ місця) і Давидова Ілона, 10 клас (екологія – І місце, німецька мова, правознавство і технології – ІІ місця, українська мова – ІІІ місце). По чотири призових місця у Чумака Дмитра, 10 клас (німецька мова – ІІ місце, російська мова, географія і хімія – ІІІ місця) та Мартовицького Валерія, 11 клас (географія і економіка – ІІ місця, математика і інформатика – ІІІ місця). По три призових місця у Реді Надії, 11 клас (екологія – ІІ місце, російська мова і біологія – ІІІ місця) та Самойлової Маргарити, 11 клас (екологія – І місце, правознавство і хімія – ІІ місця). Два призових місця виборола Кривобокова Юлія, 9 клас (німецька мова – І місце, географія – ІІІ місце) і по одному призовому місці мають: Пурій Богдана, 7 клас (хімія – І місце), Чумак Альона, 7 клас (українська мова – ІІ місце), Івахніна Людмила, 9 клас (технології – ІІІ місце) та Коропець Дмитро, 10 клас (астрономія – ІІ місце).

До складу команди Куп’янського району для участі у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад ввійшли: Кривобокова Юлія, 9 клас (німецька мова), Давидова Ілона, 10 клас (німецька мова і екологія), Коропець Дмитро, 10 клас (астрономія), Чумак Дмитро, 10 клас (хімія), Мартовицький Валерій, 11 клас (економіка), Редя Надія, 11 клас (екологія) та Самойлова Маргарита, 11 клас (хімія, екологія і правознавство).

Вітаємо переможців та їх керівників!

Бажаємо успіхів на обласному етапі!

Web-адреса: pischane-zosh.kupyansk.info/news/id/7895 | Переглядів: 91Дата публікації: 21:19 27.12.2015
Директор

Здор Сергій Вікторович

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Банери
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія