Екскурсія до Харкова
Екскурсія до Харкова

Поділитися новиною:

Екскурсія до Харкова

30 жовтня 2016 року 40 учнів школи побували на культурно-краєзнавчий екскурсії в місті Харкові

Під час поїздки діти відвідали Харківський історичний музей ім. М.Ф. Сумцова і виставку раритетних автомобілів, потім молодші школярі переглянули виставу в Харківському театрі для дітей та юнацтва і побували у музеї космонавтики і уфології «Космос», а учні старших класів відвідали Харківський державний академічний російський драматичний театр ім. О.С. Пушкіна та футбольний матч «Металіст – Авангард» на стадіоні «Металіст». Закінчилася екскурсія на атракціонах у Центральному парку культури і відпочинку м. Харкова. То ж день видався насиченим, змістовним і дуже цікавим.

Екскурсія була організована та проведена за ініціативи і спонсорської допомоги директора фермерського господарства «САМ» Судавцова Анатолія Миколайовича, за що учні школи, батьки учнів та вчителі щиро йому вдячні!

Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова Альбом: Екскурсія до Харкова
Web-адреса: pischane-zosh.kupyansk.info/news/id/8891 | Переглядів: 252Дата публікації: 17:39 02.11.2016
Директор

Здор Сергій Вікторович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Пошук
Банери

 

 

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Версія для слабо- зорих