Підсумки участі учнів школи в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
Підсумки участі учнів школи в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Поділитися новиною:

Підсумки участі учнів школи в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

25 грудня 2016 року завершився ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Команду школи представляли 12 учнів 6-11-х класів, які взяли участь у 16 предметних олімпіадах: Друшляк Дмитро, 6 клас; Скрипнік Ксенія, 7 клас; Пурій Богдана, 8 клас; Чумак Альона, 8 клас; Авдієнко Віталій, 9 клас; Калинич Руслан, 9 клас; Івахніна Людмила, 10 клас; Чайка Тетяна, 10 клас; Гарний Дмитро, 11 клас; Давидова Ілона, 11 клас; Коропець Дмитро, 11 клас; Чумак Дмитро, 11 клас.

За результатами олімпіад команда учнів школи виборола 22 призових місця на районному етапі і стала призером серед команд району.

Сім учнів школи стали переможцями ІІ (районного етапу) Всеукраїнських учнівських олімпіад. Найбільше призових місць, шість, виборов Авдієнко Віталій учень 9 класу (ІІ місце – російська мова та література, німецька мова, фізика і біологія; ІІІ місце – українська мова та література і географія). По чотири призових місця у Чумак Альони учениці 8 класу (ІІ місце – математика; ІІІ місце – українська мова та література, німецька мова і історія) та Івахніної Людмили учениці 10 класу (ІІ місце – технології; ІІІ місце – українська мова та література, російська мова та література і німецька мова). По три призових місця у Пурій Богдани учениці 8 класу (ІІ місце – німецька мова; ІІІ місце – географія і біологія) та Чумака Дмитра учня 11 класу (ІІІ місце – українська мова та література, німецька мова і історія). По одному призовому місцю мають Давидова Ілона учениця 11 класу (І місце – екологія) та Коропець Дмитро учень 11 класу (ІІ місце – астрономія).

До складу команди Куп’янського району для участі у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад ввійшли чотири учні: Чумак Альона учениця 8 класу (математика), Авдієнко Віталій учень 9 класу (російська мова та література і німецька мова), Давидова Ілона учениця 11 класу (екологія) та Коропець Дмитро учень 11 класу (астрономія).

Вітаємо переможців та їхніх керівників!

Бажаємо успіхів на обласному етапі!

Web-адреса: pischane-zosh.kupyansk.info/news/id/9373 | Переглядів: 193Дата публікації: 20:46 18.01.2017
Директор

Здор Сергій Вікторович

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Банери
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія