День пам’яті героїв Крут
День пам’яті героїв Крут

Поділитися новиною:

День пам’яті героїв Крут

З метою вшанування пам’яті героїв Крут 27 січня у нашій школі було проведено тематичну лінійку «Під Крутами пішли в безсмертя» та організовано перегляд документального фільму «Недооцінений урок історії. Герої Крут»

Бій під Крутами відбувся 16 (29) січня 1918 року біля залізничної станції Крути за 130 кілометрів від Києва між регулярними частинами Червоної армії та загоном із київських курсантів і козаків «Вільного козацтва», що загалом нараховував близько п’ятисот чоловік.

З метою вшанування пам’яті героїв Крут 27 січня у нашій школі було проведено тематичну лінійку «Під Крутами пішли в безсмертя» та організовано перегляд документального фільму «Недооцінений урок історії. Герої Крут».

Класними керівниками у класах були проведені бесіди «Герої Крут» та виховні години «Молодь за волю України», а у шкільній бібліотеці організовано виставку літератури «Крути – історична пам’ять народу».

 

Альбом: День пам’яті героїв Крут	Альбом: День пам’яті героїв Крут	Альбом: День пам’яті героїв Крут	Альбом: День пам’яті героїв Крут
Web-адреса: pischane-zosh.kupyansk.info/news/id/9630 | Переглядів: 211Дата публікації: 16:44 02.02.2017
Директор

Здор Сергій Вікторович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Пошук
Банери

 

 

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Версія для слабо- зорих