Турнір з баскетболу
Турнір з баскетболу

Поділитися новиною:

Турнір з баскетболу

04 лютого 2017 року у школі відбулася традиційна зустріч з баскетболу серед команд учнів та випускників школи

В змаганнях взяли участь дві команди дівчат: «Школярки» - команда учениць школи та «Надія» - команда випускниць 2011-2016 років, де перемогу виборола команда випускниць школи. Та чотири команди юнаків: «Школярик» - команда учнів школи, «Юність» - команда випускників 2014-2016 років, «Граната» - команда випускників 2010-2013 років та «Покоління» - команда випускників 2005-2009 років. У юнаків переможцем стала команда «Покоління», команда «Граната» посіла друге місце, на третьому – команда «Юність». Команди нагороджені грамотами та перехідними кубками.

Також було визначено і нагороджено грамотами кращих гравців турніру: Краска Таміла (команда «Школярки»), Видря Надія (команда «Надія»), Авдієнко Віталій (команда «Школярик»), Самойлов Євген (команда «Юність»), Самойлов Роман (команда «Граната»), Здор Роман (команда «Покоління»).

Змагання були напруженими, цікавими і дружніми. Тепер чекаємо на нові зустрічі!

Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу Альбом: Турнір з баскетболу
Web-адреса: pischane-zosh.kupyansk.info/news/id/9658 | Переглядів: 213Дата публікації: 16:42 04.02.2017
Директор

Здор Сергій Вікторович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Пошук
Банери

 

 

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Версія для слабо- зорих